DOŚWIADCZENIE

PROFIL ZAwodowy

na rynku od 2007 roku

20 lat doświadczenia

Mam bogate doświadczenie zawodowe jako prawnik – łącznie ponad 20 lat, w tym 13 lat jako radca prawny oraz 7 lat w prokuraturze (łącznie z aplikacją). Dzięki temu nabyłem wiele umiejętności. Tworzę optymalne strategie, dokładnie przesłuchuję świadków, analizuję dowody i używam klarownej argumentacji. To są sprawdzone metody prowadzenia spraw, które zapewniają dobry rezultat.

MOJE ZASADY
Są dla ciebie

Zawsze staję po stronie klienta. Wszystkie informacje trzymam w tajemnicy. Które dokumenty i informacje zostaną wykorzystane, ustalamy razem. Dokładam starań, aby zapewnić klientom poczucie bezpieczeństwa. Cierpliwie odpowiadam na wszystkie pytania. Rozwiewam niejasności i ewentualne wątpliwości. Wyjaśniam kwestie dotyczące przepisów, winy oraz zasad procesu karnego.

ZAANGAŻOWANIE

Od około dekady angażuję się w działalność organizacji związanych z biznesem i działających na rzecz zmiany warunków funkcjonowania firm w Polsce.

BNI

BNI Polska to organizacja, która pomaga przedsiębiorcom nawiązywać i rozwijać kontakty. Przez cały 2010r. zarządzałem jedną z warszawskich grup BNI.

ZPP

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców to organizacja lobbystyczna na styku biznesu i rządu. W latach 2011-2012 byłem ekspertem ds. rynku pracy.

CAS

Centrum Adama Smitha - najstarszy think tank w Polsce. To dzięki CAS mamy ustawę o dostępie do informacji publicznej. Od 2012 jestem ekspertem ds. wolności gospodarczej.

KPB

Kongres Polskiego Biznesu to świeża inicjatywa - marzec 2020r. Jej celem jest uczynić słyszalnym głos przedsiębiorców. Jestem w zespole projektowym zarządu.