OBROŃCA

skoro tu jesteś,
TO POTRZEBUJESZ MOJEJ POMOCY

Jako były prokurator znam proces karny, metody działania policji oraz praktykę sądów i prokuratur. Moim atutem – obok dwudziestoletniego doświadczenia – są wysokie kompetencje w zakresie przesłuchiwania świadków i analizy dowodów oraz wiedza z zakresu kryminalistyki. Proces karny wymaga odpowiedniej strategii. Oraz odpowiedniego stratega, który łączy profesjonalizm z emocjonalnym dystansem.

Wiara w wymiar sprawiedliwości to piękna rzecz 🙂 Ale lepiej zaufać własnemu obrońcy.

DO CZEGO ZMIERZAMY?

uniewinnienie

Domniemanie niewinności i rozstrzyganie wątpliwości na korzyść oskarżonego to nie tylko zasady. Ale bez odpowiedniej strategii i bez przygotowania dowodowego pozostaje wyłącznie liczyć na zrozumienie sądu.

ŁAGODNA KARA

Z punktu widzenia prowadzenia sprawy karnej cel jest tylko jeden: doprowadzić do uniewinnienia. Nie zawsze jest to możliwe. Wówczas celem jest wykazać okoliczności na rzecz jak najmniej dolegliwej kary.

OD czego zaczynamy?

KONSULTACJA

Najpierw muszę wiedzieć WSZYSTKO. Wszystko, co jest niezbędne do podjęcia sprawy. Zaś Ty musisz wiedzieć, czego możesz oczekiwać.

PEŁNOMOCNICTWO

Aby działać, od strony formalnej muszę mieć pełnomocnictwo, czyli upoważnienie do obrony. Dopiero od tej chwili możemy zacząć.

OBRONA

Zanim zapadnie wyrok, będę musiał zapoznać się z aktami i przeanalizować dowody. A jeśli trzeba - złożyć wnioski dowodowe.