SPRAWY GOSPODARCZE » Sprawy karne Ursus

Prawo karne obejmuje szereg działań, na które to składa się wiele poczynań ze strony kancelarii prawnej. My jesteśmy po to, by świadczyć szeroki wachlarz usług dla naszych klientów, będąc z nimi w każdej sprawie, jaką obejmuje prawo karne. Co więc wchodzi w zakres naszych prac? Na co może liczyć klient? 

***

Zakres pracy kancelarii

Oferta, którą objęty jest klient decydując się na naszą kancelarię zawiera między innymi działania z postępowania przygotowawczego, a więc od czasu zatrzymania, aż do zakończenia śledztwa. To także postępowanie przed sądem I instancji, postępowanie apelacyjne, kasacyjne i wykonawcze. W ramach opieki nad klientem wykonywane są działania związane z postępowaniem o wznowienie postępowania, dozór elektroniczny, zmiany postanowienia o zarządzeniu wykonania zawieszonej kary. 

Decydując się na współpracę z naszą kancelarię, świadczymy pomoc zarówno mającą na celu umorzenie postępowania bez wnoszenia aktu do sądu, ale i reprezentowanie klienta na drodze postępowania sądowego, jeśli chodzi o przestępstwo i wykroczenie. Jesteśmy w pełni do dyspozycji naszych klientów/ Doradzamy, pomagamy, staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby klient uzyskał od nas wsparcie i pełną pomoc. To stanowi dla nas element nadrzędny i priorytetowy.

Pomoc skazanym i ofiarom

Z pomocy kancelarii może skorzystać zarówno osoba, która dopuściła się działania niezgodnego z prawem, ale również i klient, który stał się ofiarą danego działania sprawcy. Reprezentując naszych klientów, zawsze staramy się dążyć do tego, by ci otrzymali od nas najwyższą jakość usług, bez względu na to, czy są osobami winnymi, czy potrzebują udowodnienia swojej niewinności czy może są ofiarami danego przestępstwa.

W sprawach karnych w  grę wchodzić mogą różne wykroczenia, w tym kradzież pieniędzy, pobicie, wandalizm i inne działania niezgodne z prawem. W każdym przypadku zawsze jesteśmy w pełni do dyspozycji naszych klientów. W pierwszej fazie zapoznajemy się dokładnie ze sprawą i jeśli klient zechce z nami podjąć współpracę, obieramy jak najlepszą drogę, taką, która pozwoli nam w procesie sądowym uzyskać jak najlepszy i najbardziej korzystny dla nas wynik. To stanowi dla nas rzecz najważniejszą i niezbędną. 

Prawo karne ma na celu ukazanie osoby, która dopuściła się działania niezgodnego z prawem. Biorący udział w postępowaniu klient, może być winny lub niewinny i może być ofiarą sprawcy. My, jako kancelaria stawiająca na profesjonalizm, jesteśmy w pełnej gotowości i dyspozycji dla wszystkich osób zainteresowanych naszymi usługami.

Prawo karne Ursus ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 16