Sprawy karne Gocław

Prawo karne obejmuje szeroki wachlarz zagadnień: procesy karne, karno – skarbowe, a także gospodarcze. Ze względu na skomplikowanie tych spraw i ich złożoność, pomoc prawnika jest niezbędna. Dzięki profesjonalnej pomocy na każdym etapie postępowania, klient może mieć pewność, że zostaną dochowane wszelkie staranności na drodze do pomyślnego rozwiązania sprawy.

***

Jakie sprawy prowadzi prawnik od spraw karnych?

W postępowaniach karnych przedmiotem sprawy mogą być różnego rodzaju wykroczenia i przestępstwa, np. kradzież mienia, wandalizm, pobicia, zabójstwo, rozbój, spowodowanie wypadku komunikacyjnego, wykroczenia skarbowe i przestępstwa skarbowe. Postępowania te składają się z dwóch etapów: przygotowawczego i odbywającego się przed sądem. Rozprawa ma doprowadzić do wykrycia oraz osądzenia sprawcy (wykroczenia bądź przestępstwa).

Bez względu na to, po której stronie w procesie znajduje się klient naszej Kancelarii, kierujemy się jego dobrem i walczymy o jak najlepsze rozwiązanie sprawy. Bez udziału adwokata bardzo ciężko jest uzyskać oczekiwany efekt, zwłaszcza, gdy jest się oskarżonym o popełnienie niedozwolonego czynu. Doświadczenie i wiedza profesjonalisty jest w tym względzie nieoceniona, a dodatkowo służy wsparciem i jest w stanie pokierować do innych specjalistów, mogących pomóc w tym nieprzyjemnym doświadczeniu, jakim jest stanie przed sądem.

Współpraca z adwokatem od spraw karnych na Gocławiu

Każdy klient podejmujący z nami współpracę, otrzymuje gwarancję profesjonalnego doradztwa i skutecznego reprezentowania przed sądem i organami państwowymi. Priorytetem dla nas jest dobro klienta i dążenie do pomyślnego rozwiązania sprawy. Niezależnie od przedmiotu postępowania, jesteśmy do pełnej dyspozycji. Zbieramy niezbędne dowody, analizujemy je i dobieramy najlepszą drogę reprezentowania klienta. Zajmujemy się również m.in.: postępowaniami apelacyjnymi, kasacyjnymi i wykonawczymi, działaniami związanymi z wznowieniem postępowania.

Nasi adwokaci działają nie tylko na terenie Gocławia. Prowadzimy sprawy karne klientów z całej Warszawy i okolic. Swoją pomoc i doradztwo kierujemy zarówno do osób, które stały się ofiarą w sprawie, lecz również do osób, które dopuściły się czynu niezgodnego z prawem. Korzystając z usług doświadczonego prawnika, całe postępowanie przebiega w oparciu o specjalistyczną wiedzę i doświadczenie. Osoba, przeciwko której toczy się postępowanie, może być podejrzanym (gdy wydane zostało postanowienie o przedstawieniu zarzutów) lub oskarżonym (w przypadku wydania aktu oskarżenia do sądu).

Sprawy karne Gocław ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 16